Asistance na podróż na samochód

Asistance na podróż na samochód

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego musi wiedzieć, że jego polisa Assistance działa z reguły tylko i wyłącznie na terenie Polski. Takie informacje odnośnie tego znaleźć na ogół można w Ogólnych Warunkach Umowy.

Podróż samochodem za granicę

W dzisiejszych czasach nie tylko modne, ale bardzo wygodne podróżowanie jest samochodem własnym za granicę. Dlaczego? Ponieważ można zaoszczędzić dużo na samej podróży. Bilety na samolot nie należą do najtańszych. Może i jedna osoba będzie mogła pozwolić sobie na taki bilet, ale gorzej, jeśli trzeba zapłacić za bilety dla całej rodziny. Tańszym wydaje się podróżowanie samochodem – nawet, jeżeli bierzemy pod uwagę samochód na tradycyjne paliwo. Pamiętajmy o tym także, że samochód pozwala na więcej swobody, np. jeżeli chodzi o ilość zabieranego bagażu. Jak więc widać – podróżowanie własnym pojazdem mechanicznym niesie ze sobą wiele korzyści.

Assistance na wyjazd

Planując podróż za granicę pamiętajmy o tym, aby sprawdzić swój pakiet Assistance. W szczególności, jeżeli mamy do wyboru możliwość wykupienia pakietu rozszerzonego, na krótki czas. Do wyboru najczęściej są pakiety na siedem, czternaście, a nawet na trzydzieści dni. Dzięki takiej polisie będzie można zapewnić sobie darmową pomoc serwisową poza granicami Polski, naprawę uszkodzonego samochodu, naładowanie wyczerpanego akumulatora, czy też samochód zastępczy na czas naprawy własnego. Coraz większa ilość towarzystw ubezpieczeniowych takie rozszerzone pakiety Assistance ma w swojej ofercie na zagraniczne wyjazdy turystyczne.

 

Pozostałe wpisy:

Kalkulator OC

Ubezpieczenie samochodu

OC na miesiąc
ubezpieczenie auta na angielskich tablicach
Kalkulator OC bez podawania danych osobowych

Droga wewnętrzna

Tags

About Author

Alex Lorel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua veniam.

Latest Posts

Categories

Tags

Jeszcze nie ma treści do pokazania.